SVATEBNÍ FOTOGRAFICKÉ SLUŽBY SONNLUX STUDIO

  • reportážní svatební focení (fotografie z obřadu v kostele či v exteriéru, případně fotografie celého Vašeho svatebního dne)
  • portréty svatebního páru (aranžované fotografie svatebního páru v exteriéru/interiéru)
  • kreativní inscenované fotografie (aranžované fotografie svatebního páru s produkcí)
  • předsvatební fotografie páru (aranžované fotografie svatebního páru v exteriéru/interiéru, případně s produkcí)
  • umělecké fotografie (vytvořeno nekonvenční technikou – platinový tisk, photopainting)

Pro ceny, dostupnost a pro Vás nejlepší řešení nás prosím kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, případně si objednejte online Skype konzultaci.

 

O NÁS

Společnost SonnoLux založil československý fotograf s italskými kořeny Milo Zmrzlý (nar. 1969), rodák z moravských Ivančic, rodiště Alfonse Muchy. Od roku 1995 je profesionálním fotografem v oblasti reklamy, modelingu, módní fotografie a grafickým designérem. Jeho portfolio je naplněno zakázkami pro mezinárodní magazíny (Dusk Magazine, TIME Magazine, Vegas Party Life, Las Vegas Hollywood Magazine, Swimsuit Illustrated, WE ARE Slovakia…), řadu komerčních klientů a reklamních agentur (Ogilvy, Moravian Gas Company, Celkem – Fina – Elf, Sika Industries, Motip CZ, LasVegas Vodka, MOL Group, RN-Design, Ministerstvo spravedlnosti ČR, Milsy, Direct Film, Zoom Travel, Národní divadlo Brno, Renault Trucks, Leica Gallery, Kodak CZ, Enseco, HST International, Headlights & Tailpipes Show…), mnoho ocenění (Dobrý design ´99 – Ministerstvo hospodářství ČR, Zlatá, Stříbrná a Bronzová cena IAM Tokyo, několik umístění v soutěži Výroční zpráva roku (ČR) včetně prvního místa…), a v neposlední řadě spolupráce s legendárním automobilovým designérem Tomem Tjaardou. V letech 2000 až 2007 byl kreativním ředitelem Dusk Magazine. V roce 2017 navázal partnerství s americkým fotografem Billy Pegramem na projektu SonnoLux Group včetně projektu „Illustrated Magazines“. V rámci těchto projektů vydávají mezinárodní časopisy, organizují fotografické projekty a workshopy po Evropě a USA. Kromě komerčních zakázek se Milo věnuje také uměleckým projektům.

Další práce SonnoLux Studia v různých fotografických oborech lze nalézt na webových stránkách Milo & his SonnoLux Studio.

SonnoLux Group využívá profesionální technologie Canon, Nikon, Zeiss, Rotolight, Elinchrom, Westcott, Sekonic, Dell, Eizo a X-Rite.

 

„Když jsem byl malý kluk, rodiče mě vzali na výstavu Alfhonse Muchy „Slovanská epopej“.
Dodnes si pamatuji ten zvláštní pocit, když jsem vzhlížel k velkým plátnům, posílen tajemnými vůněmi krumlovského zámku. I když jsem byl příliš malý na to, abych pochopil, o čem obrazy jsou, vynořila se ve mně naivní dětská vize – také tvořit věci tak velkolepé a krásné. Od chvíle, kdy jsem poznal kouzla fotografie, se snažím tuto vizi naplnit. A s velkým obdivem ke svému rodákovi se často nechávám jeho prací inspirovat.“

Milo